Micro Panorama Thumbnail for Social Sharing Sites

New

(April 1 – June 30, 2015)

W.D. Fuchs

Seerose (Water Lily)

Martin Frost

New Car of SPRINTCAR

Orle, Pomorskie, Poland

June 1, 2015, 10:03

Loading panorama viewer ...
Configuring ...

© 2015 Marcin Mróz, All Rights Reserved.

Help
Caption
Firma SprintCar od 1999 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą autobusów i mikrobusów na bazie fabrycznie nowych i używanych podwoziach marki: MERCEDES SPRINTER, VW CRAFTER, IVECO DAILY, FIAT DUCATO w wersji luksusowej, turystycznej i podmiejskiej od 9 do 24 miejsc. Firma SprintCar została założona w 1999 roku, od tego czasu zajmuje się produkcją i sprzedażą autobusów oraz mikrobusów. Od początku działalności dokładamy wszelkich starań aby sprostać wszelkim wymaganiom Naszych odbiorców.

W swojej działalności na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby klienta, dlatego staramy się dostosować swoją ofertę pod indywidualne zamówienia. W procesie produkcji olbrzymią wagę przykładamy do wymagań stawianych nam przez właścicieli firm przewozowych, jak również tworzymy z myślą o przyszłych pasażerach i kierowcach. Działamy tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Priorytetem przy produkcji stało się dla nas bezpieczeństwo oraz komfort jazdy pasażerów i kierowcy. Dlatego przy produkcji korzystamy z najwyższej klasy komponentów mających zapewnić użytkownikowi niezawodność oraz wygodę. SprintCar opiera się w swojej działalności na takich podstawowych wartościach jak: Koncentracja na potrzebach klienta- Zadowolenie klienta znajduje się w centrum naszego zainteresowania i towarzyszy podczas podejmowania wszelkich działań. Odpowiedzialność- Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze produkty i wykonane usługi. Służymy pomocą i stałym serwisem. Uczciwość- Nasze kontakty biznesowe są oparte na transparentnych zasadach, są uczciwe, klarowne i rzetelne. Konkurencyjna oferta- Specjalne ceny i warunki zakupu dla stałych zadowolonych odbiorców. Innowacyjność- Wychodzimy na przeciw potrzebom rynku, stosujemy sprawdzone metody, lecz nie boimy się śmiałych i wychodzących w przyszłość rozwiązań. Od ponad 10 lat produkując Autobusy budujemy swoją pozycję na rynku ciesząc się zaufaniem wśród coraz większej rzeszy Naszych zadowolonych klientów!
Equipment
Nikon D90, Sigma 8mm f/3.5, Hand, Photoshop, Pano2QTVR

PLEASE RESPECT THE ARTIST’S WORK. All images are copyright by the individual photographers, unless stated otherwise. Use in any way other than viewing on this web site is prohibited unless permission is obtained from the individual photographer. If you're interested in using a panorama, be it for non-profit or commercial purposes, please contact the individual photographer. The WWP can neither negotiate for, nor speak on behalf of its participants. The overall site is copyright by the World Wide Panorama Foundation, a California Public Benefit Corporation. Webdesign © by Martin Geier www.geiervisuell.com